ضوابط شرکت در امتحانات نیمسال دوم 1401-1400

29 05 2022
کد خبر : 4037260
تعداد بازدید : 324

1- دانشجویان گرامی جهت شرکت در امتحانات پایان ترم لازم است کارت ورود به جلسه امتحان را  از مسیر " امور آموزشی-کارت امتحان" در سامانه جامع آموزشی به آدرس الکترونیکی sada.guilan.ac.ir دریافت نمایند. در صورت بروز هر گونه مغایرت بین دروس و سایر اطلاعات  ثبت شده در کارت امتحان لازم است دانشجویان موارد را قبل از شروع امتحانات از آموزش دانشکده پیگیری کرده تا اصلاحات لازم دراین خصوص به عمل آید. در غیر این صورت مسئولیت مشکلات بعدی بر عهده دانشجو می باشد.  برای دسترسی به قسمت های مختلف سامانه از جمله کارت امتحان لازم است ارزشیابی دروس توسط دانشجویان تکمیل شود. فرم های ارزشیابی در سامانه جامع آموزش از تاریخ 1401/03/07لغایت 1401/03/15 فعال می باشد. اطلاعات تکمیل شده توسط دانشجویان کاملا محرمانه بوده و برای دانشگاه اهمیت بالایی دارد لذا به دانشجویان توصیه می گردد با دقت نسبت به تکمیل این فرم ها اقدام نمایند. پس از تکمیل فرم های ارزشیابی، در صورت نداشتن بدهی شهریه، دانشجویان می توانند نسبت به دریافت کارت امتحان اقدام نمایند. برای پرداخت مابقی شهریه دانشجویان می توانند از مسیر "امور شهریه-پرداخت الکترونیکی شهریه" اقدام نمایند.

2- با توجه به اینکه بر اساس آیین نامه یکپارچه در  مقطع کارشناسی، غیبت دانشجویان در این مقطع در جلسه امتحان غیبت موجه تلقی می شود این دسته از دانشجویان نیازی به ارسال حذف اضطراری نخواهند داشت و  وضعیت نمره دانشجویان مقاطع کارشناسی  توسط همکاران آموزش دانشکده "حذف آموزشی " ثبت خواهد شد  مگر اینکه استاد درس غیبت بیش از 3/16 جلسات کلاس درس را رسما به آموزش دانشکده اعلام کرده باشد. در  صورت اعلام رسمی استاد مبنی بر غیبت بیش از حد دانشجو در جلسات کلاسی  نمره دانشجو صفر خواهد شد .

3- دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی می توانند از تاریخ 2 لغایت 15 خردادماه نسبت به ارسال درخواست حذف اضطراری دروس تئوری اقدام نمایند (به این دانشجویان توصیه می گردد با توجه به بررسی درخواست حذف اضطراری توسط کاربران مختلف ، از ارسال درخواست ها در روزهای پایانی بازه حذف اضطراری خودداری کنند). در مقاطع تحصیلات تکمیلی، غیبت دانشجویان در جلسه امتحان غیبت غیرموجه  و نمره صفر ثبت خواهد شد.

4- درخواست حذف پزشکی دروس از شروع امتحانات 16 خرداد تا سه روز پس از آخرین  امتحان (7 تیر) امکان پذیر می باشد و مشمول ضوابط و شرایط خاص می باشد.

5- در صورت حذف دروس در نیمسال جاری هزینه دروس حذفی در حساب بستانکاری دانشجویان شهریه پرداز باقی می ماند  و برای پرداخت شهریه در نیمسال های بعدی قابل استفاده خواهد بود .


دسته بندی :
اطلاعیه ها

خبر های مهم

نمایشگر دسته ای مطالب

09 02 2022

فراخوان پنجمین دوره پرداخت کمک هزینه پژوهشی پروفسور حسن ابراهیم زاده معبود

پیرو اعطای کمک هزینه پژوهشی پروفسور حسن ابراهیم زاده معبود استاد پیشکسوت دانشگاه تهران و چهره ماندگار زیست شناسی کشور و برگزیده جایزه علامه طباطبایی(ره) بنیاد ملی نخبگان و رئیس شاخه زیست­ شناسی گروه علوم پایه فرهنگستان علوم و رئیس انجمن زیست شناسی ایران به دانشجویان برتر، با همت و پشتیبانی سخاوتمندانه مالی ایشان، کمک هزینه مزبور در سال تحصیلی 1401-1400 نیز برای اجرای پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله­‌های دکتری در رشته­‌های زیست شناسی (علوم گیاهی و علوم جانوری)، علوم کشاورزی، منابع طبیعی و موضوعات مرتبط با چالش‌های استان گیلان  برقرار است. متقاضیان می‌توانند یک نسخه از پروپوزال خود را پس از تصویب در شورای تحصیلات تکمیلی دانشکده به آدرس ایمیل بنیاد نخبگان استان گیلان guilanbmn@gmail.com، ارسال نمایند. مهلت ارسال: پایان اسفند 1400  پروپوزال‌های ارسالی متقاضیان توسط اعضای کمیته علمی کمک هزینه مزبور متشکل از اعضای محترم هیات علمی دانشگاه گیلان و تعدادی از اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان گیلان، مورد ارزیابی قرار خواهدگرفت. لازم به ذکر است این کمک هزینه برای پنجمین سال متوالی به دانشجویان مستعد و واجد شرایط اعطا می‌شود.

12 10 2021

قرار گرفتن مقاله دانش آموخته پردیس دانشگاهی در میان 25 مقاله برتر مجله Rsc Advances

مقاله آقای دکتر نادر دانشور دانش آموخته دکتری شیمی پردیس دانشگاهی به راهنمایی استاد ارجمند جناب آقای دکتر فرهاد شیرینی عضو هیات علمی گروه شیمی دانشگاه گیلان در میان 25 مقاله برتر مجله RSC Advances قرار گرفت. نشریه Rsc Advances از سری دیتابیس Royal Society در ده سال اخیر انتشارش در حوزه مرتبط با سنتز پایدار، 25 مقاله پراستناد خود را منتشر نمود که این مقالات در این مدت بارها مورد استناد قرار گرفته اند و پیشرفت های ارزشمندی را برای تحقیقات بیشتر ارایه کرده اند. بر اساس نتایج منتشر شده ده سال اخیر این مجله در زمینه Sustainable Synthesis یکی از مقالات مشترک آقای دکتر شیرینی و آقای دکتر دانشور با 57 استناد و عنوان ذیل در این گروه قرار گرفته است.   Introduction of taurine (2-aminoethanesulfonic acid) as a green bio-organic catalyst for the promotion of organic reactions under green conditions DOI: 10.1039/C6RA15432H (Paper) RSC Adv., 2016, 6, 110190-110205 روابط عمومی پردیس دانشگاهی کسب این موفقیت را به جناب آقای دکتر شیرینی، جناب آقای دکتر دانشور و جامعه علمی و پژوهشی تبریک عرض می نماید.

10 02 2020

انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی با اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان

جلسه تبادل نظر و توشیح تفاهم نامه آموزشی بین اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان و مرکز آموزش های تخصصی  آزاد و مجازی دانشگاه روز یک شنبه بیستم بهمن ماه ساعت ۱۰ صبح در محل اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد.  در ابتدای جلسه دکتر اشرف رئیس مرکز آموزشهای تخصصی آزاد و مجازی دانشگاه، ضمن تشریح رسالت ها، مأموریتها و امکانات مرکز با عنایت به امکانات شایسته سخت افزاری و نرم افزاری دانشگاه گیلان در حوزه های آموزشی،  پژوهشی و مشاوره ای،  لزوم برنامه ریزی برای آموزش کارکنان سازمان ها با هدف ایجاد زمینه لازم برای ارتباط مستمر در مقوله راهبردی آموزش و تعامل بیشتر ادارات کل استان با دانشگاه به خصوص در حوزه‌های آموزشی و تخصصی را مورد تأکید قرار داد.  در ادامه، مهندس پدرام مدیرکل راه وشهرسازی استان، ضمن تأکید بر جایگاه دانشگاه گیلان به عنوان دانشگاه مادر استان، این همکاری آموزشی را گامی مؤثر در جهت تخصصی تر شدن آموزش ها و افزایش بهره وری دانست و بر کاربردی و عملیاتی شدن آموزش ها تأکید کرد. گفتنی است این تفاهم نامه در زمینه ارائه خدمات آموزشی در قالب دوره ها، سمینارها، کارگاه ها و سایر موارد آموزشی از جمله دوره های پیمانکاری و برگزاری دوره ها به شیوه مجازی، به مدت سه سال، منعقد شده است.

23 11 2019

فراخوان هفته پژوهش 1398 پردیس دانشگاهی

هفته پژوهش پردیس دانشگاهی 21-16 آذرماه 1398   معاونت آموزشی- پژوهشی پردیس دانشگاهی از کلیه دانشجویان علاقمند این دانشکده (پردیس و مرکز آموزش‌های الکترونیک) دعوت می نماید تا با ارسال چکیده مقالات خود در مراسم هفته پژوهش این دانشکده شرکت نمایند.   توجه : مقالات منتخب (پس از داوری) در هفته پژوهش به صورت سخنرانی یا پوستر ارایه خواهند شد. فرمت چکیده مقالات از طریق سایت پردیس دانشگاهی  (فرمت مقاله) ، مدیران محترم گروه های آموزشی و هم چنین ارسال ای میل و یا مراجعه حضوری  به دبیرخانه همایش قابل دسترسی می باشد. مهلت ارسال مقالات دانشجویی تا 10 آذر 1398 می باشد.       آدرس دبیرخانه کنفرانس: پردیس دانشگاهی دانشگاه گیلان، طبقه دوم . دبیرخانه هفته پژوهش پردیس دانشگاهی (سایت دانشجویان دکتری). ایمیل دبیرخانه هفته پژوهش: pardis.guilan.1398@gmail.com   شماره کانال اطلاع رسانی هفته پژوهش دانشگاهی پردیس در فضای مجازی  09389828574 دریافت اطلاعات بیشتر با شماره  33324521  . معاونت آموزشی-پژوهشی پردیس دانشگاهی راهنمای تهیه پوستر برای روز همایش پردیس دانشگاهی مقالات پذیرفته شده در بخش پوستر برنامه زمانی ارایه های روز همایش پردیس دانشگاهی